Wealth Management


Komplexní finanční potřeby afluentní klientely vyžadují specializované znalosti a hluboké porozumění otázkám spojeným s vlastnictvím rozsáhlého majetku. WOOD & Co. Wealth Management kombinuje odbornou expertízu přední středoevropské finanční a investiční skupiny s individuálně připravenými finančními službami, aby vám pomohl budovat, zhodnocovat a spravovat vaše bohatství.

 

Jedinečný přístup v každém detailu

Každá situace je jiná a k dosažení každého cíle je potřeba individuální přístup – ať už ve vašem profesionálním nebo soukromém životě.

Pečlivě vás vyslechneme, abychom porozuměli vaším osobním cílům a potřebám. Připravíme investiční služby ušité na míru, abyste se mohli věnovat tomu, na čem vám nejvíce záleží, a o vyhledávání zajímavých investičních příležitostí ani vývoj trhů se starat nemuseli.

Nabídka služeb

Jako jeden z nejvýznamnějších středoevropských obchodníků s cennými papíry pro vás zobchodujeme akcie po celém světě a zajistíme exkluzivní přístup k velkým celosvětovým IPOs.

K dispozici vám vždy bude osobní makléř na telefonu i přístup k online obchodnímu systému Infront.

Informační podporu pro vás bude zajišťovat tým zkušených analytiků, který pokrývá více než 180 společností ve střední a východní Evropě a snaží se nacházet výjimečné obchodní příležitosti.

Zpřístupníme pro vás investiční příležitosti, které jsou svým rozsahem mimo běžný dosah investorů. Zaměřujeme se na investice do významných komerčních nemovitostí ve středoevropském regionu, ale například i mezinárodní obchodní operace na exotických trzích.

V oblasti nemovitostí dokážeme díky mnohaleté zkušenosti a expertíze identifikovat budovy pro kancelářské i retailové využití s předpokládaným ročním výnosem 8-10 %.

Umožníme vám investovat do zajímavých startupů  a rychle rostoucích malých a středních firem s globálními ambicemi a obrovským ziskovým potenciálem. V případě zájmu vás rádi provedeme portfoliem našich investic se zaměřením na startupy, které mají aktuálně otevřené možnosti dodatečného financování.

Aktuálně má WOOD & Co. zainvestováno již ve více než 30 startupech s celkovým objemem investic v řádu stovek milionů korun. Specializujeme se na startupy ve fázi seed až Series B, primárně v USA, Izraeli a Evropě - zejména regionu CEE – do kterých typicky investujeme v rozmezí jednotek až desítek milionů korun. Skrze minoritní pozice v jednotlivých startupech využíváme zejména náš globální network kontaktů, čímž aktivně přispíváme k jejich růstu.

Vaše portfolio v případě zájmu rádi doplníme o konzervativnější složku státních i korporátních dluhopisů.

Specialisté z našeho týmu vám rádi představí to nejlepší ze světové nabídky dluhopisů investičního stupně i těch high yield, odpovídající vaši situaci a individuálním požadavkům.

Pro dosažení vašich investičních cílů a optimálních výnosů vám poskytneme komplexní a profesionální servis.

Postaráme se o veškeré forexové operace, zajistíme měnová rizika a sjednáme zapůjčení cenných papíru pro zprostředkování obchodů typu short-sell. Profesionálním klientům zprostředkujeme reverzní repo transakce a poskytneme kapitál na nákup akcií prostřednictvím repo operací.

Buďme v kontaktu

Naplánujte si bohatší život ještě dnes. Nechte nám na sebe kontaktní informace a my se ozveme nebo se obraťte přímo na jednoho z našich kolegů a domluvte si schůzku.

Vladimír Vávra
Sales Manager
Tel: +420 222 096 857
Ronald Schubert
Sales Manager
Tel: +420 222 096 404
David Matoušek
Sales Manager
Tel: +420 222 096 380
Petr Beneš
Sales Manager
Tel: +420 222 096 664
Lukáš Novotný
Sales Manager
Tel: +420 222 096 859
Jan Stránský
Sales Manager
Tel: +420 222 096 214
Martin Hosták
Sales Manager
Tel: +420 222 096 388
Michal Kasana
Sales Manager
Tel: +421 232 409 000
Maroš Ďurik
Sales Manager
Tel: +421 903 205 444

Nadstandardní péče a mimořádná řešení

Pro každého z našich klientů může mít služba WOOD & Co. Wealth Management odlišný význam. Klientům s majetkem přesahujícím 10 milionů korun připravujeme řešení na míru, která maximálně odpovídají jejich dynamicky se vyvíjejícím potřebám a vysokým standardům.

Jen díky osobní spolupráci a preciznosti si s klienty budujeme dlouhodobé partnerství založené na vzájemném respektu a důvěře.